Kategorie produktů
Kontaktujte nás

Kontaktní osoba: Mison WANG

E-mail: info@carboxy-methyl-cellulose.com

Tel: 86-571-63522399

86-571-58838090

86-15990171382

Fax: 86-571-58838100

Poštovní směrovací číslo: 311419

MSN: wms1988@msn.com

Skype:misonchina

Adresa: Yushan zóny, Fuyang, Zhejiang Province, Čína

Domů > Novinky > Obsah
Syntéza hydroxypropylmethylcelulózy (HPMC) pomocí etherifikace

Hydroxypropylmethylcelulóza (HPMC), celulóza (surovina může být rafinovaná bavlna, dřeňová buničina může být také alkalická nebo alkalická, drcení je velmi nezbytné, je rozdrceno mechanickou energií k zničení agregační struktury celulózového materiálu, redukuje krystalinitu a stupeň polymerace, zvyšuje plochu pro zlepšení odezvy, činidlo celulózových molekul glukózového kruhu na základě tří dostupnosti hydroxylů a chemické reakční schopnosti.

Hydroxypropylmethylcelulóza (HPMC) jako substráty pro výrobu lipidů, dosáhnout plného využití cukru, zlepšit míru využití surovin, snížit zbytkové množství substrátu ve fermentační kapalině, snížit náklady na čištění odpadních vod, vlastnosti hydroxypropylmethylcelulózy pro dávkové, krmné dávky a kontinuální proces fermentace byly optimalizovány. Aby se zabránilo řadě problémů při kontrole kultivačního média a rychlosti ředění; ale také přispívá k regulaci fermentačního procesu. Hydroxypropylmethylcelulóza (HPMC) s účinností dalšího ve vodě rozpustného etheru může být použita pro podobné latexové barvy a ve vodě rozpustná potahová pryskyřice jako filmotvorné činidlo, zahušťovadlo, emulgátor a stabilizátor, povlak má vynikající odolnost proti opotřebení, a adheze a zlepšuje povrchovou stabilitu a napětí, kompatibilitu kovového pigmentu.

Hydroxypropylmethylcelulóza (HPMC) má dobrý účinek jako polyvinyl-acetátový zahušťovadlo na bázi vody. Stupeň substituce etheru celulózy se zvyšoval a odolnost vůči bakteriím byla také zvýšena.

Přestože princip etherrifikační syntézy hydroxypropylmethylcelulózy (HPMC) není složitý, byl převeden na alkálie, rozmělňování a alkalizaci surovin. Eterifikace, regenerace rozpouštědel, odstředivá separace, mytí a sušení souvisí s velkým počtem technických klíčů a bohatými znalostmi.

U různých druhů produktů má životní prostředí nejnovější kontrolní podmínky, jako je teplota, čas, tlak a regulace průtoku. Pomocným zařízením a kontrolním přístrojem je stabilní kvalita výrobku a spolehlivá záruka výrobního systému.

Hangzhou Hongbo nové materiály Co, Ltd

Kontaktní osoba: Mison WANG

E-mail: info@carboxy-methyl-cellulose.com

Mobile: 86-15990171382

 

 

 


Dotaz
Hangzhou Hongbo nové materiály Co., Ltd