Kategorie produktů
Kontaktujte nás

Kontaktní osoba: Mison WANG

E-mail: info@carboxy-methyl-cellulose.com

Tel: 86-571-63522399

86-571-58838090

86-15990171382

Fax: 86-571-58838100

Poštovní směrovací číslo: 311419

MSN: wms1988@msn.com

Skype:misonchina

Adresa: Yushan zóny, Fuyang, Zhejiang Province, Čína

Domů > Novinky > Obsah
Faktory ovlivňující čistotu hydroxypropylmethylcelulózy

Při stavbě tepelné izolace má čistota hydroxypropylmethylcelulózy přímý vliv na zajištění kvality konstrukční techniky. Jaké jsou faktory ovlivňující čistotu hydroxypropylmethylcelulózy ? Gomes chemikálie, aby vás na tuto otázku.

V procesu výroby HPMC zbytkový kyslík v reaktoru způsobuje degradaci hydroxypropylmethylcelulózy a redukci molekulové hmotnosti, ale zbytkový kyslík je omezen, pokud jsou zlomené molekuly znovu připojeny, není to příliš obtížné. Rychlost saturace vody však také souvisí s obsahem hydroxypropylové skupiny. Některé továrny chtějí pouze snížit náklady a ceny a nechtějí zvyšovat obsah hydroxypropylů, takže kvalita nemůže dosáhnout úrovně podobných výrobků. Míra zadržování vody hydroxypropylmethylcelulózy a hydroxypropyl má velký vztah, ale pro celý reakční proces také určuje jeho míru zadržování vody, alkalizační účinek, poměr methylchloridu a propylenoxidu, koncentrace a voda s rafinovaným poměrem báze bavlny určuje výkon produktu .

Kvalita suroviny. Účinek zásaditosti. Účinek procesu dávkování, dávkování rozpouštědla a neutralizace, některé hydroxypropylmethylcelulóza se rozpustí poté, co je velmi zakalený jako přidávání mléka, některé jsou mléčně bílé, jiné jsou žluté a některé jsou čisté a průhledné. Chcete-li je vyřešit, můžete je upravit z výše uvedených bodů. Někdy může kyselina octová vážně ovlivnit propustnost. Kyselina octová se nejlépe zředí. Nejdůležitějším faktorem je to, zda je míchání rovnoměrné nebo ne, a zda je poměr systému stabilní (určitá vlhkost materiálu a obsah je nestabilní, jako je rozpouštědlo použité k recyklaci), ve skutečnosti ovlivňují mnohé faktory. Produkce by měla být stabilní, když je zařízení stabilní a obsluha je obratně vyškolena. Přeměna skupiny substituentů není větší než 2% a rovnoměrnost substituentů substituční skupiny by měla být kontrolována. Bude lepší vyměnit rovnoměrnou a propustnost světla.

Hangzhou Hongbo nové materiály Co, Ltd

Adresa: Zóna Jušan, Fuyang, provincie Zhejiang, Čína.

Kontaktní osoba: Mison WANG

E-mail: info@carboxy-methyl-cellulose.com

Mobile: 86-15990171382


Dotaz
Hangzhou Hongbo nové materiály Co., Ltd