Kategorie produktů
Kontaktujte nás

Kontaktní osoba: Mison WANG

E-mail: info@carboxy-methyl-cellulose.com

Tel: 86-571-63522399

86-571-58838090

86-15990171382

Fax: 86-571-58838100

Poštovní směrovací číslo: 311419

MSN: wms1988@msn.com

Skype:misonchina

Adresa: Yushan zóny, Fuyang, Zhejiang Province, Čína

Domů > Novinky > Obsah
Aplikační charakteristiky hydroxypropylmethylcelulózy v průmyslu PVC

Úloha hydroxypropylmethylcelulózy při polymeraci VCM je v suspenzi polymerace VCM. Aby se zabránilo agregaci polymerních částic mezi časnými a pozdními polymerními kapkami, je nutné se podílet na suspenzním polymerizačním systému VCM pro volné ochranné látky. Pod podmínkou pevného agitování jsou typy, vlastnosti a dávkování volného činidla klíčovými faktory pro kontrolu vlastností částic PVC. Obvykle používaný sypký systém je vícesložkový systém PVA a dva velké kompozitní volné systémy HPMC + více PVA a jeho domácí použití je většinou v té době.

(1) teplota polymerace hydroxypropylmethylcelulózy: polymerizační teplota založená na volbě průměrné molekulové hmotnosti PVC, volné činidlo na molekulové hmotnosti nemá žádný účinek, ale aby se zaručil vliv lepidla na uvolněné sypké agregáty, my je třeba udržovat volnou teplotu gelu vyšší než polymerizační teplota.

(2) charakteristiky částic: průměr částic, tvar, porozita a distribuce částic jako důležitý pokyn pro kvalitu SPVC, které souvisejí s plánem míchadla / reaktoru, poměrem polymerované vody / oleje, volným systémem a koncovým konverzním poměrem VCM.

(3) smíchání hydroxypropylmethylcelulózy : stejně jako sypký systém má velký vliv na kvalitu SPVC, protože koncová částice závisí na standardu kapiček VCM ve vodě, rychlosti míchání se zrychlují a standard pro kapky je snížena. Když je rychlost míchání příliš velká, kvapky napadnou koalescenci.

(4) volně chráněný systém: ochranný systém chrání kapky VCM v počáteční fázi reakce, zabraňuje spolknutí, a jakmile je generováno PVC v kapkách VCM, volná ochrana systému je řízena aglomerací částic a pak částice SPVC jsou dokončeny. Volný systém je rozdělen do hlavního volného systému a pomocného uvolňovacího systému. Hlavním vysokým práškovým práškovým práškem PVA, hydroxypropylmethylcelulózou, ovlivňují plnou funkci SPVC; některé vlastnosti asistenčního systému pro uvolňování částeček SPVC. Obecně platí, že velké reaktory mohou s využitím sypkých systémů přinejmenším učinit.

(5) hlavní sypký systém hydroxypropylmethylcelulózy : jsou ve vodě rozpustné, stabilizující kapičky VCM snížením mezifázového napětí mezi VCM a vodou. Uvolňovací činidlo je nutné použít pod teplotou gelu a viskozita hlavního dispergačního roztoku by neměla být příliš vysoká. Aspirace SPVC jsou sférické, s vysokou porézností, úzkým rozložením velikosti částic a vysokou hustotou akumulace. Vysoká pórovitost a vysoká hustota akumulace jsou navzájem protichůdné a nejlepší rovnováha lze dosáhnout ovládáním volného systému. V průmyslu SPVC byl hlavním volným práškem PVA a hydroxypropylmethylcelulóza. Hydroxypropylmethylcelulóza (HPMC) má výhody nízké dávky, tepelné stability a vynikající plastifikační funkce SPVC, i když je stále používána navzdory vysoké ceně.

(6) sypký systém hydroxypropylmethylcelulózy se používá k napomáhání volnému systému: jsou spojeny s hlavním volným systémem, který může posunout poréznost a distribuovat distribuci částic. Ve srovnání s rozpustností hlavního volného prášku ve vodě jsou vhodné pro rozpustnost VCM. Obecně lze dávku hlavního volného prášku mírně snížit po účasti na adjuvanci uvolňovacího činidla.

Hangzhou Hongbo nové materiály Co, Ltd

Kontaktní osoba: Mison WANG

E-mail: info@carboxy-methyl-cellulose.com

Mobile: 86-15990171382

 Dotaz
Hangzhou Hongbo nové materiály Co., Ltd