Kategorie produktů
Kontaktujte nás

Kontaktní osoba: Mison WANG

E-mail: info@carboxy-methyl-cellulose.com

Tel: 86-571-63522399

86-571-58838090

86-15990171382

Fax: 86-571-58838100

Poštovní směrovací číslo: 311419

MSN: wms1988@msn.com

Skype:misonchina

Adresa: Yushan zóny, Fuyang, Zhejiang Province, Čína

Čína trh velkoobchodní potravinářské aditivum Cmc od čínských velkoobchodník

Čína trh velkoobchodní potravinářské aditivum Cmc od čínských velkoobchodník

DescriptionProduct název produktu: CMC (karboxymethyl celulóza) CAS číslo 9004-32-4EINECS č. 265-995-8Features:Carboxy Methyl celulózy (CMC) je bílé nebo mléčně bílý prášek. Je vyroben z přírodních &

Podrobnosti o produktu

Popis výrobku


Název produktu: CMC (karboxymethyl celulóza)

CAS č. 9004-32-4

EINECS č. 265-995-8

Rysy:

Karboxylovou Methyl celulózy (CMC) je bílé nebo mléčně bílý prášek. Je vyroben z přírodních bavlněných vláken nebo sulfátová nebo natronová buničina, etherification, čištění a sušení
proces se aniontové celulózy éteru. To má následující vlastnosti:

1. lépe vody adaptace

2. Ekologicky šetrný výrobek


Aplikace a výhody


Karboxylovou Methyl celulózy (CMC) je produkt s řadou aplikací.

1. CMC se používá v potravinářství jako modifikátor viskozity nebo zahušťovadlo a ke stabilizaci emulzí v různých výrobcích, včetně zmrzliny. CMC se často používá v lepek zdarma a snížení tuku potravinářských výrobků.

2. je také složkou mnoha non potravinářských výrobků, jako jsou zubní pasty, projímadla, pilulky na hubnutí, vodou ředitelné barvy, čistící prostředky, textilní velikosti a různé výrobky z papíru. Používá se především proto, že má highviscosity, je netoxický a je všeobecně považován za hypoalergenní jako hlavní zdroj vlákniny je buď měkké buničiny nebo bavlny linter.

3. v pracích prostředků se používá jako půdní suspenze polymer určené k uložení na bavlněné a jiných celulózových textilie, vytváří negativně nabité překážku půdy v promývacího roztoku.

4. CMC se používá jako mazivo v umělé slzy.

5. CMC se také používá v léčiva jako zahušťovadlo. Ve veterinární medicíně CMC se používá v abdominální operace ve velkých zvířat, zejména koní, aby se zabránilo tvorbě střevní adheze.

6. v průmyslu těžby ropy jako složka vrtných směsi, kde působí jako viskozita modifikátor a vodní retenční agent.

7. CMC se také používá v ledem k vytvoření Eutektická směs, což má za následek nižší bod mrazu a tedy větší chladící kapacity než LED.

8. CMC se používá k dosažení vinanu nebo studené stabilitu ve víně. Tato inovace může zachránit megawattů elektřiny slouží k chlazení vína v teplém podnebí. Je stabilnější než kyselina METAVINNÁ a je velmi účinné v potlačení vinanu srážek.Hot Tags: Čína trh velkoobchodní potravinářské aditivum Cmc od čínských velkoobchodník, ropné vrtné Grade CMC
Související produkty
Email Us
Dotaz
Hangzhou Hongbo nové materiály Co., Ltd